esyfloresy89 portal

. Odp: do kiedy sterylizacja butelek? ja zalewałam wrzątkiem do 6 m-ca. Czasu nawet nie wyparzam, myje normlanie płynem mdo mycia naczyń.Do jakiego wieku dziecka sterylizujecie i wyparzacie dziecku butelki? Właściwie, to wcale nie zastanawiałam się do kiedy wyparzać i gdyby nie przypadek. Do kiedy wyparzać butelki dla niemowlęcia? Jedzenie-Rodzice radzą-Serwis społecznościowy dla rodziców. Wszystko o ciąży, porodzie.Masz dosyć wyparzania smoczków i butelek? Może już nadszedł czas. Niektóre niemowlaki są na to gotowe wcześniej– już ok. 4– 5. Miesiąca. Dobry moment. Naukę jedzenia łyżeczką możesz rozpocząć, kiedy widzisz, że dziecko z upodobaniem.Ale znajoma przestała wyparzać butelki kiedy jej dzidzia skończyła rok i maluszka jeszcze żadne zarazki nie zabiły;, a ma już 2, 5 roku:. Wyparzać butelki? do kiedy? renia. w. 2 24. 01. 08, 15: 28. Re: wyparzać butelki? do kiedy? apolonina13 24. 01. 08, 15: 42

. Jak długo wyparzać butelki i smoczki? Czym je myć? Jeśli nie użyję detergentu, są tłuste, mażą się, ale boję się, że detergent może.
Ponadto wyparzanie butelek jest wskazane szczególnie latem, kiedy to wysoka temperatura ułatwia wszystkim bakteriom rozmnażanie się.
  • Mam niemowlaków). Raz na jakiś czas (gdy ściągałam mleko) zdarzało mi się wyparzać odciągacz i butelki, w którym przechowywałam odciągnięte mleko.
  • Rozumiem-sterylizować czy wyparzać butelki, smoczki itp. Dla malutkiego dzieciaczka. Ale kejt pisze o naczyniach przy rozszerzaniu diety, kiedy maluch.
  • Butelki i smoczek, czy może wystarczy wyparzać-czy można myć np. Szarym. Dowiedzieć co dla Was oznacza bycie higienicznym i kiedy to rzeczy/czynności.